We wanted to thank you again for a professional and an inspiring session. This was our largest ever professional development evening and your contribution was a vital element to its success. We are proud to report that over 300 participants attended the event.
On behalf of Masa Israel’s Professional Development Team and the Business Fellows, we thank you for taking part in our Masa Fast Forward event and we hope to cooperate again in future events. "

-Anaelle Bronstein – Coordinator of Organizer Relations – Masa Israel Journey

 

"מהשיחות שערכתי עם משתתפי הסדנא שלנו התרשמתי שהם מרוצים, מגוייסים ובעלי מוטיבציה להמשך התהליך. היתה לנו הרגשה שאפשר לסמוך עליך (אן וינמן, מנחת סדנאות), ועל ניסיון החיים והניסיון המקצועי שלך, וזה פלוס גדול. נהנתי מהאיכות ההנחיה, מרוחב האופקים, הידע, הגיוון והרעננות שאת מביאה. מקווה לשיתוף פעולה פורה ומוצלח גם בהמשך".

לבנת פרג'ון – רכזת השכלה ותעסוקה, מרכז הצעירים פרדס חנה-כרכור

 

"אני רוצה לשתף בתהליך שעברתי בזכות הסדנאות שעברתי ב- i Decide, להפתעתי ולשמחתי במהלך הסדנאות ראיתי שאני עובר תהליך של שינוי חשיבה ואימוץ דרכים יעילות ללימוד ובעיקר לקריירה. במהלך הסדנאות הראית ונתת כלים שניתן ואף רצוי לשלב את העבודה במהלך הלימודים. ברצוני לפרט לכם שלב אחר שלב בסדר כרונולוגי כיצד העזרה והסיוע הביאו אותי לקבלת העבודה הנוכחית ושלולא ההדרכה בטוחני שלא הייתי מגיע להישג הנ"ל:
1. הסדנא הראשונה איך לכתוב קורות חיים נתנה לי ידע רב איך לבלוט בין מאות קורות החיים שנשלחים לחברות. ואכן עצם זה שזימנו אותי לראיון מתוך שלל המועמדים רק על בסיס הקורות חיים זה העדות לכך שהסדנא הזו יעילה ביותר
2. בסדנא השנייה תכנון וניצול הזדמנויות זו הייתה הסדנא שהשתכנעתי ונפל לי האסימון שאכן צריך לנצל את ההזדמנות ולהתחיל לחפש עבודה
3. הסדנא השלישית חיפוש עבודה בעקבות אותה סדנא מצאתי משרה באינטל ולאח"כ בעקבות הייעוץ שקיבלתי בסדנא פניתי לקמאטק שיעזרו לי בהשגת המשרה, דבר שמאוד הועיל להמשך התהליך
4. הסדנא הרביעית משא ומתן מקרב מול המעסיק בסייעתא דשמיא מיוחדת סדנא זו הופיעה לי בדיוק שבועיים לפני שהייתי אמור לחתום חוזה באינטל והכלים שקיבלתי בסדנא הועילו לי מאוד בתהליך הקליטה לעבודה
בתודה ובהערכה מרובה"

שלום מלוביצקי, משתתף בסדנאות דרך ידידות טורונטו

 

"קרן גרוס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם המרכז להכוונה מקצועית מזה שלוש וחצי שנים. הקרן בחרה להתקשר עם גוף זה להעברת סדנאות בתחום בחירת מקצוע ובתחום לימוד והכנה לעולם העבודה לחיילים לקראת שחרור ומיד לאחר שחרור בערי הפריפריה. המרכז העביר עבורנו בעזרת הצוות המיומן שלו סדנאות בכעשרים ערים בפריסה ארצית מקרית שמונה בצפון ועד מצפה רמון בדרום.

שביעות רצוננו מסדנאות אלה רבה וכך גם המשוב שאנו מקבלים הן מהרכזים המארגנים סדנאות אלה והן של המשתתפים עצמם. תחושתנו היא שנעים ונח לעבוד עם המרכז הם קשובים ופתוחים לשינויים, עדכונים, תוספות ומעוניינים מאוד לעשות את ההתאמות הנדרשות. בטוחני שכל גוף שיבחר לעבוד עם המרכז בתחום הכוונה מקצועית והכנה לעולם העבודה ייהנה משרות מקצועי, אמין וקשוב."

נעמי פרוינד – מנכ"ל, קרן גרוס לקידום חיילים משוחררים

 

"מהנוכחות שלי במספר סדנאות ראיתי צעירים שמגיעים מבולבלים וראיתי אותם יוצאים בתום היומיים עם התמקדות ומיקוד בתחומים אחדים. תהליך שלעיתים לנו במרכזים לוקח חודשים לעשות עם הצעירים וכאן ביומיים אנחנו מצליחים להתקדם איתם לקבל החלטות משמעותיות. אין לנו ספק ארצי כדוגמת i Decide שמגיע לכל המרכזים שלנו ונותן את המענה. יתרה מזו, כל המרכזים מדווחים לי על מקצועיות של הצוות, אדיבות ושירות מהמעלה הראשונה."

חיים אבקסיס, מנהל תחום התעסוקה במרכזי הצעירים, ג'וינט ישראל

 

"הסדנא הייתה מקצועית ונראה כי הושקעו עבודה ומחשבה רבים בהכנת תוכנית לסדנא המותאמת לאוכלוסיית הסטודנטים הלומדים הנדסה.

התרשמתי מהמשובים של הסטודנטים כי הסדנא תרמה להם רבות והיא חיזקה את הביטחון העצמי לקראת יציאה לשוק העבודה. הסטודנטים רכשו כלים רבים אשר יאפשרו להם להתמודד עם חיפוש העבודה באופן אפקטיבי יותר יחד עם כלים לייצוג עצמי. בכל המשובים ניתן ציון 5 מתוך 5 דבר המעיד על שביעות רצון גבוהה מאד מרמת הסדנא ומהידע והכלים שרכשו הסטודנטים."

יפה דניאלי, ראש מדור הכוון תעסוקתי – דיקנאט הסטודנטים, המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון

 

"הסדנאות זוכות למשובים מצוינים ברמה יוצאת דופן. המנחים ש- i Decide שולחת לסדנאות הינם אנשים מיוחדים מאוד שמצליחים לקדם את הצעירים למקומות חדשים. הם יוצרים אמון ועניין ושביעות הרצון מהם היא חריגה. הסדנאות מכילות שאלונים, תרגילים וחומרים ברמה גבוהה ביותר, שמעבירים ידע חשוב על מקצועות ותחומי לימוד, שלא נמצא בצורה כה מעודכנת ומנוסחת ובגובה העיניים בשום מקום אחר.

…אנו סבורות שההצלחה של i Decide באה בזכות כמה גורמים: המודל הייחודי להם של סדנא קבוצתית מרוכזת ביומיים, שמביא למוטיבציה, להעצמה, ולהעמקה שיכולה לשנות את העמדות. העבודה מולם פוריה ומקצועית ללא פשרות, ישנו מענה לכל שאלה בזמן ובצורה רצינית. הכלים בהם הם משתמשים הם מהעדכניים והחדשניים שקיימים בתחום. המנחים שלהם הם בעלי כישורי יעוץ והנחיה יוצאים מן הכלל, ומחויבות עמוקה ביותר לכל נועץ הרבה מעבר לחובתם המקצועית.

הסדנאות והיעוצים של i Decide מצליחות בכל הארץ ולא בכדי. מרכז 'תנופה' בקרית גת ממליץ מקרב לב לעבוד עם i Decide בתחום ההכוון המקצועי."

אודליה סבג – מנהלת מרכז תנופה, קרית גת
דנה פחימה – רכזת השכלה גבוהה במרכז

 

"במהלך חמש השנים האחרונות עבדנו עם מספר חברות שונות אשר נותנות שירות דומה, ואני חייב להודות ש-i Decide עלתה על כולם בכל הפרמטרים. מעבר לסדנאות המעולות שהעביר המנחה (וליוויתי כבר ארבע סדנאות שונות), שהתאפיינו במקצועיות, גמישות, והרבה הומור, היה מרכיב ייחודי של יחס אישי וליווי גם בהמשך הדרך… בעקבות ההצלחה הרבה המשכנו לשתף פעולה גם בשנה הנוכחית, ואף הרחבנו את פעילות i Decide… לסטודנטים אחדים זו הייתה סדנת ההכוון השנייה שלהם, והם כתבו במשובים שאין מה להשוות לסדנאות שהם עברו לפני."

דורון יוסף חייק – רכז בתכנית להשכלה גבוהה לקהילה האתיופית ומנהל מקצועי של עמותת כתף לכתף, באר-שבע

 

"בחודש דצמבר 2012 פתחנו סדנא לבחירת מקצוע מבית i Decide  במרכז "מעגל החיים והתעסוקה" בבאר שבע. ניסיון העבר משימוש במתודות אחרות (דוגמא: מכון לאבחון מקצועי) מלמד כי סדנא כזאת עדיפה ושהיא אפקטיבית מאוד ככלי בבחירת מקצוע. האחריות לבחירת מקצוע מוטלת על המשתתפים בסדנא- ולכן התהליך משמעותי עבורם. המשובים מראים כי למנחה הסדנא יש השפעה על אופן העברת הסדנא וחוויית המשתתפים, ולכן הקפדנו בנושא זה. לא יודעת מה אתכם – אנחנו בבאר שבע הבנו מזמן כי הסדנא הזאת היא  הדרך הכי טובה לעזור למי שמתלבט באיזה מקצוע או מסלול לימודים לבחור."

איה לוצקי – רכזת הכשרה מקצועית, מרכז מעגל החיים והתעסוקה, באר שבע


"ברצוני להודות לשני המנחים על הסדנאות האחרונות שקיימתם אצלנו. גם הפעם קיבלנו תגובות נלהבות מהמשתתפים. המקצועיות שמאפיינת את עבודתכם, החל בפניה למשתתפים טרם תחילת הסדנא, המשך בחומר המופק המלווה את הסדנא וכלה בהנחיית המפגשים – הן הקבוצתית והן הפרטנית, הביאה אותנו להיעזר בשירותכם פעמיים ועוד נמשיך לשתף פעולה"

צלילה פרנקל-פרסיקו, מנהלת המרכז לפיתוח ההון האנושי, מרכז צעירים טירת כרמל

 

"בכל המשובים בסיום הסדנא דירגו המשתתפים בציון גבוה ביותר את המקצועיות והבקיאות של המנחה. משיחות אישיות עם המשתתפים עלה כי הם רכשו כלים מעשיים וידע על מנת להתמודד עם ההחלטה הלא קלה מה ללמוד. אני ממליצה בחום!"

דיאנה אקסלר, רכזת השכלת צעירים, מרכז הצלח"ה – נצרת עילית

 

"הצוות הצעיר והמקצועי מתאים עצמו לכל סוגי האוכלוסיות הנמצאות, דבר הנוסך ביטחון רב בצעירים ותחושת מקצועיות רבה. הסדנאות של אי דיסייד עושות להן שם בכל רחבי הארץ!"

ניצן פורת – רכזת תחום השכלה גבוהה, מרכז סטארט אפ – מרכז מידע, הכוונה והעצמה לצעירים, באר-שבע

 

"רציתי להודות לך על הסדנה הפורה שנערכה במרכז סטארט אפ בבאר שבע במהלך חודש אוגוסט. ברמה האישית, קודם כל להודות על הליווי והתמיכה שלך בתהליך גיוס המשתתפים: תסריטי השיחה, הפרסום והשיווק, תדריך למילגאים – תהליך זה סייע רבות להצלחת הסדנא. מבחינת הצעירים, הסדנה פנתה לקהל יעד מגוון מאוד. טרם הסדנה היו לי חששות ביחס ליכולת שלך להתאים את עצמך לאוכלוסיה כ"כ מגוונת – חששות אלו התפוגגו מהר מאוד.

אין ספק כי הצלחת להתאים את תוכן הסדנה ואופן הנחייתה לקהל הצעירים. במימד הרגשי הצעירים התחברו אלייך מאוד כמנחה, לסיפור האישי שלך ולדוגמא האישית שהשרית עליהם. משתתפי הסדנה ציינו במשובים כי למדו דברים חדשים והסדנה העניקה להם מוטיבציה, אנרגיות וכלים להמשך הדרך. אני חייבת לציין כי פורמט הסדנה, הממוקד ביומיים מרוכזים אשר לא מתפרסים יתר על המידה, סייע בגיוס משתתפים לסדנה ובמניעת נשירת משתתפים מהתהליך.

בשמחה אמליץ על שיתוף הפעולה איתכם לגופים נוספים, אין ספק כי מדובר במשב רוח רענן בתחום סדנאות התעסוקה.
ישר כוח."

טל סלובו-ברבי – רכזת תחום תעסוקה, מרכז סטארט אפ – מרכז מידע, הכוונה והעצמה לצעירים, באר-שבע

 

"ניתן היה להתרשם כי הסדנא מעניקה ערך מוסף למשתתפים בה ומקדמת אותם צעד משמעותי לקראת בחירה במקצוע והגשמה עצמית. יש לציין לטובה גם את הרמה המקצועית הגבוהה של התכנים ושל הכלים שהועברו וגם את רמת ההנחיה והמתודולוגיה… נראה כי המודל של עבודה קבוצתית מרוכזת במשך יומיים שלמים מוכיח את עצמו כטכניקה יוצאת דופן להעצמה, ללמידה, לשינוי עמדות ולהעלאת המוטיבציה בקרב המשתתפים."

ארז בלנאו – מנהל, מרכז צעירים 'החממה' פתח-תקוה

 

"תוכנית 'צוערים לקריירה בחשבונאות' מיועדת לסטודנטים איכותיים מהקמפוסים החרדים, במטרה לשלבם בעולם התעסוקה בהתמחות בתחום ראיית חשבון. יובל וחברת i Decide נבחרו להוביל את הסדנאות בתחום הקריירה לאחר מפגש עם מספר מרצים וספקים. יובל התאים את התכנים ואת הסדנאות לעולם בחרדי, תוך שימת דגש על מקצועיות וחיבור לעולם התעסוקתי הנהוג בעולם החילוני.
 
לאחר הסדנאות המשובים היו מצויינים. הסטודנטים ציינו שהם סבורים שיישמו את מרבית הכלים המקצועיים לסיוע בניהול מיטבי של דרכם המקצועית, ולמציאת עבודה כמתמחים, ודירגו את הסדנאות בציון הגבוה ביותר מכלל הסדנאות. המצגות וחוברות העבודה היו נהירות ונאות, עם שפע של תכנים שימושיים ואופן הגשה המותאמים לאורח החיים החרדי. כספקים, i Decide תמיד קשובים, אדיבים, פדנטים ונותנים מענה מהיר לכל שאלה והתייעצות. לאור כל זאת, ברצוני להודות לך יובל על הסדנאות ולהמליץ בחום על שירותי i Decide בכלל ולאוכלוסיה חרדית בפרט."
 

 תמי שורין יהל – מנהלת היחידה להכוון וניהול קריירה, הקריה האקדמית אונו