גלו לאן לכוון את הקריירה (הרצאה פתוחה)

וובינרים ויעוץ מקוון כמענה לאתגרי משבר הקורונה | סדנא מיוחדת לכתיבת קורות חיים למהנדסים

שם אלטרנטיבי: איך להפיל על עצמכם קריירה מדהימה במקרה

כולנו רוצים שילוב של הנאה, פרנסה וסיפוק בקריירה שלנו. השאלה היא איך להגיע לשם?

מה עשו האנשים שכבר הצליחו כדי להגיע לשם?

ואיך אתם מבררים בעצמכם מה נכון לכם בשלב הבא, בין אם זה לימודים או עבודה?

בהרצאה הזו תבינו מה קורה לנו בראש כשאנחנו מתלבטים, ואיך לכוון את ההתלבטות כך שהתוצאה תשרת אתכם. נראה איך קריירה יכולה לתמוך בהתפתחות האישית שלכם, ולהיפך.

תבינו גם למה לכל אדם יש שיקול מהותי משלו ששונה משל אחרים שמכוון את צעדיו, ותוכלו לעזר בהרצאה כדי לנווט את החיים לכיוון שיעשה לכם טוב.

מה זה אומר הרצאה פתוחה?

למרות שלהרצאה יש כיוון כללי, אתם אלו שקובעים את התכנים המדויקים! השאלות של המשתתפים בהרצאה מובילים את המרצה להרחיב על הדברים שהכי מטרידים, מסקרנים ובוערים לכם. זו ההזדמנות שלכם להושיב מומחה על הכיסא ולשמוע את הדברים החשובים והקריטיים ביותר שאף אחד לא לימד אתכם עד היום. כדי לעזור לכם לחשוב על כל השאלות האפשריות, בהרצאה מוצגת רשימת נושאים לבחירה.

שאלות ותשובות
האם ההרצאה מתאימה לכל סוג קהל?

כן, ההרצאה מתמקדת בקבלת החלטות ורלוונטית לכל החלטת חיים – בכל גיל, לכל סוג אוכלוסיה ובכל שלב בקריירה. השיטה פשוטה וקלה להבנה, ועם זאת מחדשת ומסוגלת להביא לשינוי בחייהם של המשתתפים.

המלצות
חנה איילי
רכזת תעסוקה והכשרה מקצועית, מרכז כיוונים אשדוד
הסדנה "גלה לאן לכוון את הקריירה" אפשרה לצעירים אצלנו לצאת ממוקדים יותר בתהליכי ההחלטות שלהם, נתנה להם מוטיבציה לחקור לעומק את הכיוונים שמעניינים אותם, וסיפקה עצות ורעיונות לגבי דרך הפעולה האפשרית כאשר לא יודעים לאיזה כיוון ללכת. המשתתפים יצאו עם ידע רחב יותר, עם תחושת ביטחון לגבי הצעדים שיש לבצע בקבלת החלטה בנוגע ללימודים, ועם רעיונות לכיוונים מעניינים ואופציות חדשות עבור כל אחד באופן אישי.
שירותים קשורים
הרצאה

ההרצאה שעושה סדר בכל השמועות ומחברת את המגמות החשובות באמת מאחורי הקלעים של עולם העבודה…

הרצאה

ללכת על מה שמתחשק באמת, או על מה שנכון וכדאי? החברה שלנו שולחת מסרים כפולים.…