נחיתה טובה והצלחה בתואר

חדש! וובינרים ויעוץ מקוון כמענה לאתגרי משבר הקורונה | השתלמויות מנהלים ומורים כולל מקוונות

שניים-שלושה מתוך עשרה לא יסיימו את התואר

וזה לא שכל השאר בהכרח יצליחו בלימודים ובעבודה

למה? תחשבו על זה:

אתם נזרקים לסביבה חדשה לגמרי, תובענית, ומורכבת. אף אחד לא מכיר אתכם ואף אחד לא אחראי עליכם. אין ספר הוראות. העומס גדול, ומי שלא מתארגן נכון ובונה מערכת שעות הגיונית – מתקשה עוד יותר.

רמת הלימודים גבוהה יותר, ופתאום אתם לאו דווקא מהחכמים של הכיתה. הלימודים דורשים הרבה יותר מקפאין או רטאלין – צריך לדעת לארגן את הלמידה ולחלק את העומס. וכמובן, נדמה לכם שאחרים עושים זאת יותר טוב.

לפעמים מגיע לחץ מאירועי חיים כאלה ואחרים, או לחץ כלכלי. מי שלא עומד בקצב מרגיש פתאום מאחור, ושואל את עצמו איך יצליח להשלים את כל הפערים.

לפעמים המפגש עם התכנים והמרצים לא מעניין כמו שחשבתם. עולים ספקות לגבי התואר, הכיוון הכללי, החיבור לאקדמיה. לפעמים מרגישים בודדים בקמפוס, לא מצליחים למצוא את החבורה שלכם. נדמה לכם שאחרים מקושרים יותר מכם.

זה פשוט לא קל להתחיל ללמוד!

עם ארגז הכלים הנכון, אתם נוחתים טוב ומצליחים!

בסדנא לנחיתה טובה והצלחה בתואר, הדבר הראשון שתגלו הוא שיש אתגרים מורכבים לכולם, ושאין שום דבר שלא בסדר בכם. אתם תבחנו את הציפיות שלכם מהתואר, והיכן האתגרים הספציפיים שעשויים להיות יותר משמעותיים עבורכם.

אתם תגלו את נקודות החוזקה והחולשה שלכם בתור סטודנטים לעתיד, ותמצאו דרכים לבנות על החוזקות ולהפחית את השפעת החולשות. אתם תבנו בצוותים ארגז גלים להצלחה בתואר, ותשלבו את חוכמת הקבוצה עם הידע הנרחב של מנחה הסדנא, כך שתוכלו להתאים לכם ארגז כלים אישי מכל מה שתשמעו מסביב.

אתם תיבחנו מקרים לדוגמא של סטודנטים שהתחילו תואר ונתקלו בקשיים, ותדונו בפתרונות לבעיות כך שתוכלו ליצור סימולציות מראש של הקשיים שעלולים לבוא, ושל הפתרונות להם.

בסופו של דבר תגיעו לתואר עם ציפיות נכונות, עם רמת חוסן ועמידות גבוהים יותר לאתגרים, ועם סיכוי גבוה יותר לא רק לשרוד אלא גם להצליח ולעשות מהתואר הזה צעד ראשון מוצלח לפרנסה טובה.

מצפים לראותכם בסדנא!

שאלות ותשובות
האם הסדנא מתאימה לכל סוג קהל?

כן, הסדנא מתמקדת במעבר לאקדמיה – בכל גיל, לכל סוג אוכלוסיה ומכל רקע. הכלים פשוטים וקלים להבנה, והסדנא מסוגלת להביא לשינוי בחייהם של המשתתפים.

איך זה עובד כשהמשתתפים מקבלים גם ייעוץ בנפרד?

במידה שהמשתתפים עוברים ייעוץ במסגרת תכנית כלשהי, מרכז צעירים, מרכז הזדמנות, עוצמה וכו’ – הסדנא יכולה לתמוך במימוש המסקנות. ליווי לפני ואחרי על ידי יועץ, רכז או מאמן שתומך במשתתף יכול לסייע מאוד להצלחה.

אנחנו מרכז שרוצה להביא את הסדנא. מה אורך הסדנא?

הסדנא מועברת במפגש יחיד של 3-4 שעות.

המלצות
נעמה כהן חביב
מנהלת מרכז קריירה, תכנית חרדים באקדמיה
הסדנא "נחיתה טובה והצלחה בתואר" היתה מעולה! מדויקת, מותאמת לאוכלוסיה ומחוברת מאוד לקונטקסט. המשתתפים גילו מעורבות רבה מאוד והשקיעו רגש וחשיבה בלדמיין אתגרים לימודיים ולהתכונן מעשית ומנטאלית. הסדנא היתה בנויה בצורה חכמה, כך שכל משתתף 'התמחה' באחד האתגרים כגון ספקות, ניהול העומס או הרגלי למידה, ולימד אחרים. אני בהחלט סבורה שהמשתתפים יצאו עם כלים פרקטיים וייחודים לתחילת הלימודים ברגל ימין.
שירותים קשורים
הרצאה

ההרצאה שעושה סדר בכל השמועות ומחברת את המגמות החשובות באמת מאחורי הקלעים של עולם העבודה…

הרצאה

ללכת על מה שמתחשק באמת, או על מה שנכון וכדאי? החברה שלנו שולחת מסרים כפולים.…

הרצאה

איך לגרום לקריירה שלכם להגיע למקום הנכון? הרצאה שתקדם אתכם לצעד הבא

סדנא קצרה

איך מקבלים החלטות שקשורות בעבודה או בלימודים? איך לזהות מה הכי חשוב לכם ולבחור נכון?

סדנא קצרה

חדש לצעירים

הסדנא שתתן לכם יתרון ביתיות להצלחה בעולם העבודה ותשחרר תקיעויות.

סדנת עומק

הסדנא המובילה, המצליחה והמוערכת בארץ לבחירת כיוון לימודי מאז 2006