אודות

Decide המרכז לפיתוח קריירה, מתמחה למעלה מ-10 שנים בסדנאות ובתהליכי יעוץ בנושאי קריירה – לימודים ותעסוקה.

פיתוח קריירה בארגון לעובדים ולמנהלים

יובל שפיר – מומחה לקריירה

אחד מחברי הקרובים נהג לומר לי: “יובל, אתה בנאדם טוב. יום אחד נגלה במה.” ובאמת, בכל מה שקשור לפיתוח קריירה, הייתי אחד הלקוחות הקשים של עצמי. את כל מה שלמדתי וניסיתי על עצמי כעובד וכיזם, הטמעתי במה שהחברה עושה.

תמיד רציתי להשפיע על אנשים בדרך יצירתית. רציתי לגרום לאנשים להרגיש טוב יותר, ולאפשר לאנשים לבטא את מי שהם.

תחום העזרה בפיתוח קריירה, בין אם דרך יעוץ פרטי ובין אם דרך סדנאות והרצאות, הוא האוצר הטוב ביותר שיכלתי למצוא לקריירה האישית שלי. הוא נוגע בתחומי ידע רחבים ביותר, וכך הסקרנות שלי ללמוד עוד ועוד מתוגמלת ומסייעת להצלחה עם לקוחות.

אני זוכה לעזור להמוני אנשים, ולהשפיע על חייהם דרך הגדלת רמת החופש שלהם. כשאני מצליח לתת לאנשים ידע, מיומנויות, דרך לתקשר את רגשותיהם ומחשבותיהם, גישה חדשה, רעיונות חדשים וחופש לפעול ללא החסמים של אתמול – זוהי חירות עבורי ועבורם. ושם אני נהנה לאורך כל הדרך, ומסיים את היום עם סיפוק ועניין וצמא גדול למימוש הרעיונות הבאים, כיצד לעזור לעוד אנשים בעוד דרכים.

לעמוד הפייסבוק | לפרופיל הלינקדאין

iDecide היא יותר ממקום עיסוק בשבילי. היא פלטפורמה שמאפשרת לי לעשות את כל מה שהכי חשוב לי ואני הכי נהנה ממנו, ולעשות זאת עם צוות נפלא ומוכשר של אנשים שהם בעלי סגולה, אנשים שמגלמים בעצם היותם את המסר של חופש פעולה, אנשים בעלי מצפון, ערכים ויכולות שמעוניינים באמת ובתמים לקדם כל אדם בכבוד ובכנות.

iDecide היא בסך הכל המסגרת שלנו לעזור לאנשים בצורה שאנחנו מאמינים בה ומרגישים איתה שמחים ומסופקים. בדרך, אנחנו צומחים לצד האנשים שאנחנו עוזרים להם.

אני מאחל לכל אדם לממש את עצמו בדרכו האישית, כפי שעשיתי אני. בשביל זה אנחנו ב-iDecide קמים בבוקר ויוצאים לעבוד.

 

בכנס פיתוח קריירה בדרום אפריקה, 2012

-=-=-

לעמוד הפייסבוק | לפרופיל הלינקדאין

יובל שפיר הוא מומחה לפיתוח קריירה, מייסד ומנכ”ל iDecide. כיהן כיו”ר האגודה הישראלית ליעוץ תעסוקתי ולפיתוח קריירה (איל”ת), מרצה בכנסי ההתאחדות הבינלאומית להכוונה חינוכית ומקצועית (IAEVG), וחבר האגודה האמריקאית לפיתוח קריירה (NCDA). בעל MBA בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ויועץ לשעבר בחברת McKinsey & Company. מנוסה בהובלת פרויקטים ובייעוץ מערכתי לפיתוח קריירה פנים ארגוני במגזר הפרטי או הציבורי, בפיתוח מקצועי של מנהלים ומורים, בפיתוח קורסים ותהליכי ייעוץ, ובהנחייה של תלמידים, חיילים משוחררים, סטודנטים, מורים, חברה חרדית, חברה ערבית, עולים, מתמחים מהארץ ומתמחים מחו”ל, צעירים בוגרי הכשרה מקצועית או תואר אקדמי, אנשים עם מוגבלות, אוכלוסיות רווחה ועוד.