אודות

Decide המרכז לפיתוח קריירה, מתמחה למעלה מ-10 שנים בסדנאות ובתהליכי יעוץ בנושאי קריירה – לימודים ותעסוקה.

פעילויות חדשות בתחום החינוך - לחצו כאן

דבר המייסד

מייסד החברה והמנכ”ל, יובל שפיר, מציין בסיפוק שאת כל מה שלמד וניסה על עצמו בקריירה האישית שלו, ובדרך המרתקת של פיתוח החברה, הוא הצליח להטמיע בשירותים שהחברה מעניקה.

“תמיד רציתי להשפיע על אנשים בדרך יצירתית. רציתי לגרום לאנשים להרגיש טוב יותר, ולאפשר לאנשים לבטא את מי שהם. תחום העזרה בפיתוח קריירה, בין אם דרך יעוץ פרטי ובין אם דרך סדנאות והרצאות, הוא האוצר הטוב ביותר שיכלתי למצוא לקריירה האישית שלי. הוא נוגע בתחומי ידע רחבים ביותר, וכך הסקרנות שלי ללמוד עוד ועוד מתוגמלת ומסייעת להצלחה עם לקוחות. אני זוכר לעזור להמוני אנשים, ולהשפיע על חייהם דרך הגדלת רמת החופש שלהם. כשאני מצליח לתת לאנשים ידע, מיומנויות, דרך לתקשר את רגשותיהם ומחשבותיהם, גישה חדשה, רעיונות חדשים וחופש לפעול ללא החסמים של אתמול – זוהי חירות עבורי ועבורם. ושם אני נהנה לאורך כל הדרך, ומסיים את היום עם סיפוק ועניין וצמא גדול למימוש הרעיונות הבאים, כיצד לעזור לעוד אנשים בעוד דרכים.

i Decide היא יותר ממקום עיסוק בשבילי. היא פלטפורמה שמאפשרת לי לעשות את כל מה שהכי חשוב לי ואני הכי נהנה ממנו, ולעשות זאת עם צוות נפלא ומוכשר של אנשים שהם בעלי סגולה, אנשים שמגלמים בעצם היותם את המסר של חופש פעולה, אנשים בעלי מצפון, ערכים ויכולות שמעוניינים באמת ובתמים לקדם כל אדם בכבוד ובכנות.

iDecide היא בסך הכל המסגרת שלנו לעזור לאנשים בצורה שאנחנו מאמינים בה ומרגישים איתה שמחים ומסופקים. בדרך, אנחנו צומחים לצד האנשים שאנחנו עוזרים להם.

אני מאחל לכל אדם לממש את עצמו בדרכו האישית, כפי שעשיתי אני. בשביל זה אנחנו ב-i Decide קמים בבוקר ויוצאים לעבוד.”

 

יובל שפיר בכנס פיתוח קריירה בדרום אפריקה, 2012