אודות

Decide המרכז לפיתוח קריירה, מתמחה למעלה מ-10 שנים בסדנאות ובתהליכי יעוץ בנושאי קריירה – לימודים ותעסוקה.
מי אנחנו

חברת iDecide היא מהמובילות בישראל בפיתוח ובהעברה של קורסים לפיתוח קריירה, וובינרים, סדנאות, הרצאות ותהליכי יעוץ אישי וליווי עובדים ומנהלים בקריירה.
מאז שנת 2006 אנו משרתים מגוון חברות, מוסדות אקדמיים, רשויות, עמותות ואנשים פרטיים, תוך שימוש במתודולוגיה מקורית המבוססת על הידע המתקדם בעולם במגוון דיסיפלינות.
במשך השנים סייענו לאלפי אנשים בעשרות ארגונים מובילים לקדם את הקריירה שלהם, לקבל החלטות משמעותיות ולהתקבל למשרות המגשימות את הפוטנציאל האישי שלהם.

מאז 2006

iDecide החלה ב-2006 כמיזם של אדם אחד, יובל שפיר, שרצה ליצור סוג חדש של שירות מתוך שילוב של הרקע שלו בשלושה תחומים: הדרכה, אמנויות הבמה, ויעוץ. לפני iDecide עסק יובל בהדרכה ובהנחיה במשך כעשור, למד קולנוע ועסק כתחביב במשחק ובשירה, ושימש כיועץ בדרגת Associate בחברת היעוץ הבינלאומית McKinsey.

הרעיון ההתחלתי היה להנגיש לצעירים את הכלים הטובים ביותר לבחור מה ללמוד, ולעשות זאת דרך סדנא, שנקראה בפשטות: ‘הסדנא למציאת כיוון מקצועי’. ההתחלה היתה קשה. צעירים היו סקפטיים בקשר לשירות, ורק מעטים היו מוכנים לנסות. המבנה של הסדנא לא היה מגובש, ולקח לו זמן לצבור ניסיון וידע שאפשר להפוך אותה למאורגנת ולאפקטיבית במיוחד.

פריצת הדרך

ההתמדה והמאמץ השתלמו, לאט לאט גדלנו והתפתח צוות של כמה אנשים. הצלחנו לפרוץ דרך במיוחד בקרב במרכזי הצעירים שהחלו לצבור תאוצה אז. עם השנים הוספנו לרפרטואר סל שירותים עשיר, שכלל גם ייעוץ אישי, וכלים להשתלבות בעולם התעסוקה.

גילינו, שגם מוסדות אקדמיים וארגונים נוספים שתומכים באוכלוסיות יעד שונות, מעוניינים מאוד בשירותים מתקדמים שיביאו להצלחה של אותן אוכלוסיות בשוק העבודה, ופיתחנו בכל תחום תוכן מתודולוגיה ששילבה חווית למידה וכיף, עם כלים אפקטיביים במיוחד שיוכיחו את עצמם מעבר לכל מה שקיים בשוק.

נסיון ומיומנות

הניסיון המצטבר עם מגוון של אוכלוסיות שונות עזר לנו להגיע לרמת מיומנות גבוהה בהתאמה רב-תרבותית לאנשים מכל רקע ומכל שלב בקריירה, וכיום אנו מסייעים ליחידים ולקבוצות מכל דת, רקע, גיל, מקצוע ושפה שאפשר למצוא בישראל.

כיום, iDecide מונה כ-15 אנשי צוות בסך הכל, ומתמקדת בהמשך פיתוח השירותים והכלים החדשניים ביותר בתחום פיתוח הקריירה, בייצוא הכלים שלנו לחו”ל, ובשימור ופיתוח קו שירותים הוליסטי לכל סוגי הלקוחות שזקוקים לעזרה בקריירה בישראל.

המשימה שלנו

תחום פיתוח הקריירה הוא תחום מקצועי צעיר ומתפתח. כדי שנצליח לעזור לאנשים באמת אנחנו חייבים לשכלל ולפתח כל הזמן את הכלים בהם אנו נעזרים, להעז ולחדש. iDecide מתנהלת באופן דואלי – מצד אחד, חברה מבוססת ומובילה לשירותי יעוץ אישי, סדנאות והרצאות בסטנדרט הגבוה ביותר. מצד שני, סטארטאפ חברתי שעוסק ללא הרף בשינוי, החלפה, שיפור ופיתוח כלים חדישים ומתודולוגיה פורצת דרך.

לשם כך, אנו שואבים ממגוון מקורות שנחשבים חריגים מאוד בתחום שלנו.

מבחינת תחומי ידע, אנחנו משלבים בין פסיכולוגיה תעסוקתית, פסיכולוגיה התפתחותית, חינוך, פסיכולוגיה חיובית, אימון, תקשורת, כלכלה, פרסום, משאבי אנוש, פילוסופיה ועוד.

מבחינת מתודולוגיה, אנו משלבים מוסיקה, אימפרוביזציה, עיצוב ומשחקים.

מחיאות הכפיים בסוף הסדנא, לחיצות היד ומבול השאלות לאחר ההרצאה, והחיבוק המרגש בתום תהליך מוצלח של יעוץ – הן העדות לשינויים שאנחנו עוזרים להם לקרות.

המשימה שלנו – לנער את תחום פיתוח הקריירה, לפתח כלים ושיטות אפקטיביות יותר מכל מה שהיה קודם, ולהעניק שירות יוצא דופן באיכותו לכל אדם שזקוק לו.