ייעוץ במודל מרכז צעירים

הצעירים שלכם יודו לכם על האיכות ועל התוצאות

שירות הכוונה פרטנית לבני 18-35 במודל מרכז צעירים

iDecide מומחית בכל הנושאים המעסיקים צעירים – ייעוץ לבחירת כיוון לימודי, זיהוי מסלול קריירה, ומציאת עבודה איכותית. פיתחנו מודל המאפשר ליועץ מומחה מטעמנו לסייע לצעירים בכל איזור בארץ במפגשים פרטניים, ולהגיע לתוצאות תוך מפגש אחד או שניים (לפי הגדרת השירות שנקבעת) בעזרת כלים ייחודיים שפיתחנו. ברוב המקרים, היועץ מגיע לחצי יום או ליום פגישות בתדירות שבין 1-3 פעמים בשבוע – בהתאם לתקציב ולרמת הביקוש.

מותאם במדויק לצרכים שלכם

אנו מבצעים מחקר ומיפוי צרכים להבין אתכם ואת אופי אוכלוסיית הצעירים אצלכם, ולהתאים את הפתרון.

ישנם שלושה סוגי לקוחות עיקריים לשירות:

  1. מרכזי צעירים המעוניינים להרחיב את סל השירותים, לספק ייעוץ במקרים שבהם משאבי המרכז אינם מספיקים לסייע לחלק מהפונים מבחינת זמנם של היועצים, תחומי המומחיות הנדרשים לנועצים מסוימים, או רצון לספק כלים מקצועיים נוספים לקיימים.
  2. רשויות מקומיות המקימות מרכז צעירים, ומעוניינות לבסיס שירות ייעוץ שימשוך צעירים למרכז, ויעניק סיוע מיידי ואיכותי בשאלות החשובות לגבי הצעד הבא, הלימודי או המקצועי.
  3. ארגונים המעוניינים לקדם קהלי יעד או קבוצות ספציפיות לקריירה איכותית במיוחד ומעוניינים לספק להם שירות של תכנון קריירה או של סיוע מציאת עבודה איכותית.

פתרונות איכותיים ומעשיים לאתגרים אמיתיים

הייעוץ מתאים לכל אדם ומקיף את כל הסוגיות הקשורות בהשכלה, תעסוקה וקריירה: אבחון נטיות, בירור לגבי כיוונים מקצועיים, לימודים, מכינות, מלגות, מציאת עבודה, כתיבה ושדרוג של קורות חיים, הכנה לראיונות, הכנה למרכזי הערכה, בניית פרופיל לינקדאין ושימוש נכון בו, תכנון קריירה, ניהול קריירה וכו’. במידה שנועץ מסוים זקוק למענים נוספים כגון השלמת השכלה, תהליך טיפולי, אבחון דידקטי וכו’ – היועץ יוכל להפנות אותו לגורם המתאים.

השליטה אצלכם בעזרת כלים לבקרה ולהערכה

בתחילת העבודה מגדירים את היעדים בשירות הייעוץ וכיצד יימדדו, על מנת לשרת את הארגון המזמין ולקדם את היעדים שלו.

מניסיון רב שנים, נוכחנו כי למרות שהשירות לרוב מוגבל למפגש או שניים, הצעירים מקבלים תועלת רבה ומדרגים במשובים את השירות ואת הערך שקיבלו בציונים גבוהים. על מנת לפקח על איכות השירות, לתעד את פרטי הייעוץ לשימוש מאוחר יותר, ולמדוד את התוצאות, כל הייעוצים מסוכמים על ידי היועץ בגיליון נתונים שהלקוח יכול לעיין בו ולהשאר מעודכן.

נדאג לעזור לכם להביא את הצעירים

iDecide יכולה לספק טקסטים לפרסום בפייסבוק ובערוצים נוספים, או חומרי פרסום מעוצבים, והודעות לעיתונות. הלקוח יבצע את הפרסום עצמו בערוצים העומדים לרשותו, ואת השיבוץ והרישום למפגש. במידת הצורך, נוכל להציע כלים אוטומטיים המסייעים ברישום למפגש ומפשטים את התהליך.

שאלות ותשובות
מהם הכלים בהם עושה iDecide שימוש בייעוץ?

iDecide היא חברה בעלת התמחות כפולה בייעוץ ובהדרכה בנושאי קריירה. מתוך כך, פותחו כלים ייחודיים שמטרתם לספק מקסימום תועלת במינימום זמן. לדוגמא: קלפי חוזקות, תבנית מוכנה לפרופיל לינקדאין, כרטסות ראיון, ספר מקצועות ולימודים מקיף וכו’.

מבחינת התהליך והכלים התיאורטיים, המתודולוגיה של iDecide היא אינטרדיסציפלנרית ומשלבת מודלים, שיטות וגישות בעיקר מתחומי הפסיכולוגיה התעסוקתית, האימון והתקשורת.

כל היועצים ב-iDecide מגיעים מרקע אקדמי ומקצועי מתאימים, עוברים תהליך סינון קפדני, מוכשרים במגוון היבטים של פיתוח קריירה, ומתעדכנים בכלים ובידע באופן תדיר.

האם אפשר לבצע תהליך ייעוץ חד פעמי או מוגבל בזמן?

במקרים שבהם השירות מיועד להיות חלק מתשתית קבועה של סיוע לצעירים, יש ערך רב להפעלתו בצורה סדירה על מנת ליצור מודעות ומוניטין חיוביים. במקרים אחרים, iDecide מתאימה את עצמה לצרכי הלקוח. אם ברצונכם לנסות את השירות בטרם קבלת החלטה על הרחבתו, או לייעד אותו לתהליך מסוים, לפרויקט או לאירוע חד פעמי, פנו אלינו לבירור ונבדוק כיצד נוכל לסייע לכם.

מה ההבדל בין השירות של iDecide לבין שירות של יועצים עצמאיים בתחום?

ההתחייבות של iDecide היא מתן שירות בסטנדרט גבוה במיוחד, שהוא יציב, בדוק ויעיל לכל המקרים, וכל זאת בעלות סבירה לגמרי שאיננה גבוהה משמעותית מהאלטרנטיבות. בחישוב של ערך לעומת השקעה תקציבית, אנו בטוחים שנוכל לתת לכם מענה מצוין הודות לשילוב בין הניסיון והידע המקצועי, השיווקי והתפעולי שלנו. בין אם חשוב לכם שירות חדשני, יצירתי ומתקדם שיופץ מפה לאוזן, ובין אם אתם מעוניינים בשירות עם ‘גב’, מוכח ובדוק, עם חברה בעלת המוניטין הטובים בישראל בתחום – אנחנו הכתובת שלכם.

המלצות
נדב אבנרי
לשעבר מנהל מחלקת הצעירים, עיריית חולון
חברת iDecide סיפקה למרכז הצעירים 'אליעזר' חולון שירותי יעוץ פרטני במשך כשלוש וחצי שנים, משלבי טרום ההקמה ועד לשלב שבו המרכז החל להעניק שירות דומה inhouse. אין ספק שהחברה הניחה תשתית איכותית ביותר לשירות, שאת תוצאותיה רואים עד היום במוניטין שצבר השירות במרכז. העבודה מול היועץ מטעם iDecide היתה קלה וגמישה, ולוותה בטבלת מעקב שאפשרה לנו לדעת באיזה שלב נמצא כל נועץ בכל שלב, ומה האימפקט של היעוץ. במידה שנדרשו שינויי זמנים או מציאת יועץ חלופי, החברה השתדלה והתאימה עצמה. כמו כן הותאם מודל הייעוץ לפורמט היעוץ שבחרנו. iDecide אף תרמה חומרים שיווקיים לסייע לנו בקידום הייעוץ מול חיילים משוחררים המחפשים כיוון ומול צעירים המעוניינים למצוא עבודה איכותית. השירות הותאם לאוכלוסיה מכל הבחינות, עד לרמה של התמצאות במלגות מקומיות. לא פעם שמענו הדים מצעירים, המעידים על כך שהשירות קידם אותם מעשית והעניק להם ערך רב. אנו ממליצים בכל פה על שירות היעוץ הפרטני של iDecide.
שירותים קשורים
סדנת עומק

הסדנא המובילה, המצליחה והמוערכת בארץ לבחירת כיוון לימודי מאז 2006

וובינר / הרצאה

ההרצאה שעושה סדר בכל השמועות ומחברת את המגמות החשובות באמת מאחורי הקלעים של עולם העבודה…

וובינר / הרצאה

איך הופכים להיות מועמדים מובילים למשרות איכותיות ומבוקשות? שיטה מוכחת שפועלת בכל שלבי המיון ומשיגה…