אודות

Decide המרכז לפיתוח קריירה, מתמחה למעלה מ-10 שנים בסדנאות ובתהליכי יעוץ בנושאי קריירה – לימודים ותעסוקה.
הצוות המקצועי
יובל שפיר
מייסד ומנכ"ל

מומחה לפיתוח קריירה, מייסד ומנכ”ל iDecide. יו”ר האגודה הישראלית ליעוץ תעסוקתי ולפיתוח קריירה (איל”ת), מרצה בכנסי ההתאחדות הבינלאומית להכוונה חינוכית ומקצועית (IAEVG), וחבר האגודה האמריקאית לפיתוח קריירה (NCDA). בעל MBA בהצטיינות מהאוניברסיטה העברית בירושלים ויועץ לשעבר בחברת McKinsey & Company. מנוסה בהובלת פרויקטים ובייעוץ מערכתי לפיתוח קריירה פנים ארגוני, בייעוץ ובהנחייה של תלמידים, חיילים משוחררים, סטודנטים, מורים, חברה חרדית, חברה ערבית, עולים, מתמחים מהארץ ומתמחים מחו”ל, צעירים בוגרי הכשרה מקצועית או תואר אקדמי, אנשים עם מוגבלות, אוכלוסיות רווחה ועוד.

מיטל פיננסר
סמנכ"ל חינוך

סמנכ”ל חינוך בחברת iDecide, אחראית על פיתוח עסקי ופדגוגי של שירותים לרשויות מקומיות, מנהלים, מורים, תלמידים והורים בתחום החינוך לקריירה. בעבר מנחה ומנהלת פרויקטים חברתיים-חינוכיים בחברת SIT, חברה בינ”ל המתמחה בחדשנות בארגונים. מיסדת התכנית “מחר עם אתגר”, יעוץ קריירה בהתנדבות להורים לילדים עם צרכים מיוחדים. בוגרת תואר שני במנהיגות ומנהל מערכות חינוך באוניברסיטת בר אילן, מנוסה בליווי והנחייה של אנשי חינוך ובני נוער בתהליכי יזמות וחדשנות.

אן וינמן
יועצת קריירה, מרצה ומנחת סדנאות

מאמנת קריירה ומנחת סדנאות עם ניסיון של קרוב לשני עשורים בהדרכה ובהנחיה, חלק גדול מהן עם צעירים וחיילים משוחררים, וחלק עם לקוחות בוגרים ומנוסים. מתמחה בייעוץ לבחירת לימודים ובהכנה לעולם העבודה, משתמשת בשיטת הייעוץ של iDecide ובשיטות אימון ו-NLP. בעלת תואר בסוציולוגיה מאונ’ ת”א ובוגרת התכנית להנחיות קבוצות בבית ברל. ניסיון רב עם תלמידים, חיילים משוחררים, סטודנטים, חרדיות, עולים, צעירים בוגרי הכשרה מקצועית או תואר אקדמי, מבוגרים, ואוכלוסיות רווחה.

מירב פירק
מרצה באקדמיה, מנחת סדנאות ויועצת קריירה

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית. בוגרת תואר שני בפסיכולוגיה ארגונית-תעסוקתית בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה. בעלת שמונה שנות נסיון במיון, הערכת עובדים וייעוץ למגייסים (ראיונות, מרכזי הערכה וניתוח מבחנים פסיכולוגיים). מרצה ומנחת סדנאות באקדמיה בתחומי פיתוח קריירה, וקורסים לאנשי משאבי אנוש. עוסקת בייעוץ קריירה ובליווי והכנה לראיונות ותהליכי מיון. מלווה ומנחה מגוון אוכלוסיות בצמתי קבלת החלטות בקריירה, בתחילתה ובמהלכה של הדרך, מתמחים מחו”ל ושיקום תעסוקתי. אוהבת לראות אנשים שאוהבים את מה שהם עושים.

רותם בלאו
עורכת תוכן
כותבת ועורכת את קטלוג המקצועות של החברה מזה 10 שנים. בעלת תואר ראשון בתיאטרון מאוניברסיטת תל אביב, תעודה מקצועית בעריכת לשון ממכללת דוד ילין בירושלים ותעודה נוספת בקונדיטוריה מבית הספר עושים בישול בהרצליה. עוסקת בעיצוב מטבחים, בכתיבה ובעריכת טקסט לספרים ולסדרות ובמשחק בטלויזיה ובתיאטרון.
טלי סמני
מרצה באקדמיה, מנחת סדנאות ויועצת
פסיכולוגית קלינית מומחית, בוגרת החוג לפסיכולוגיה הקלינית של הילד באוניברסיטת ת”א. בעלת קליניקה פרטית ועוסקת בטיפול לילדים, נוער ומבוגרים. כמו כן עוסקת בהנחיית קבוצות וסדנאות הכנה לעולם התעסוקה לבוגרים צעירים. בעלת ניסיון בבנייה ובשיפור של תהליכי מיון לארגונים. חקרה והייתה שותפה בכתיבת המאמר, ‘אבחון (תעסוקתי) מותאם תרבות’. כמו כן, בעלת ניסיון בליווי תהליכי הערכה ומדידה לארגונים.
בעבר הקימה וניהלה מרכז הורה וילד למשפחות ממוצא אתיופי וניהלה תכניות בלתי פורמליות מהגיל הרך ועד לקשישים.
ברק פיק
מנחה סדנאות ויועץ

פסיכולוג תעסוקתי מומחה ויועץ תעסוקתי. משלב הנחיה באיי דיסייד וייעוץ במכון קינן שפי. בעל ניסיון רב בייעוץ תעסוקתי דרך יעוצים אישיים וסדנאות למציאת כיוון מקצועי. רגיש לצרכים של כל אדם ומאמין שכל אחד יכול להגיע לכדיי חיים המקצועיים הכוללים הנאה, סיפוק ופרנסה טובה. מעביר סדנאות מגוונות בתחום הקריירה ומרצה במוסדות אקדמיים בתחומי הפסיכולוגיה ופיתוח הקריירה. נסיון עם חיילים משוחררים, סטודנטים, חרדים, עולים, וצעירים בוגרי הכשרה מקצועית או תואר אקדמי.

מיקי מנזורולה
יועצת, מרצה באקדמיה ומנחת סדנאות

פסיכולוגית תעסוקתית מומחית, בעלת תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה ותיאטרון ותואר שני בפסיכולוגיה ארגונית תעסוקתית, שני התארים מאוניברסיטת חיפה. ניסיון של למעלה מעשר שנים כפסיכולוגית המתמחה בייעוץ ואבחון תעסוקתי בחברות שונות ומגוונות. מלווה נועצים בנקודות צומת שונות בחייהם המקצועיים, משלבת גישות טיפוליות שונות בהתאם לצורכי הנועץ, העדפותיו והבעיה שאיתה הוא מתמודד. כמו כן מנחת קבוצות, מרצה באקדמיה, עוסקת בתהליכי מיון, מרכזי הערכה וגיבושים.

רוני גנים
מנחת סדנאות

מנחת קבוצות, מפתחת תכנים ויועצת קריירה. 14 שנות ניסיון בפיתוח מודלים ותוכניות, מתוכם שמונה שנים בתחום התעסוקה. תואר שני בהנחיית קבוצות. בנוסף, סמנכ”ל שיקום במרכז הישראלי לתעסוקה. נסיון עם תלמידים, כולל חינוך מיוחד, חיילים משוחררים, סטודנטים, עולים, צעירים בוגרי הכשרה מקצועית או תואר אקדמי, אנשים עם מוגבלות, אוכלוסיות רווחה.

דלית הלפרין
יועצת קריירה, מנחת סדנאות ויועצת למנהלים

בעלת תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני. ניסיון של 13 שנה בליווי ובייעוץ אישי, בייעוץ ארגוני ובהנחיית סדנאות. מאמינה בעוצמה שבתהליך הייעוצי לחולל שינוי לטובה בתהליכי בחירת קריירה ובהסבות קריירה. משלבת בייעוץ ובהנחיה כלים מתחום הייעוץ הארגוני. מכירה אישית מגוון רחב של תעשיות ותפקידים במשק, ומומחית בליווי מנהלים.

עדי אגסי שפיר
מנהלת שירות לקוחות

מנהלת הלקוחות והשיווק, עם נסיון של קרוב ל-20 שנה בעולם ההיי-טק במגוון תחומים – הובלת תהליכים ותוכניות שיפור, בקרת איכות, הדרכה ומענה למכרזים. אחראית על שיבוץ ותאום פעילויות, רכש, תמיכה וניהול לקוחות, אדמיניסטרציה וכספים ב-iDecide.