נטוורקינג למציאת עבודה ולפיתוח קריירה

פעילויות חדשות בתחום החינוך - לחצו כאן

אם תעשו רק סדנת קריירה אחת בחייכם – בחרו בסדנא הזו

כששואלים אנשים מה הביא להצלחה שלהם, כיצד שמעו על ההזדמנויות שקידמו אותם, ומי הפגיש אותם עם האנשים שעזרו להם – בסופו של דבר התשובה היא נטוורקינג. כנראה שזו מיומנות הקריירה האחת שיכולה לקדם אתכם יותר מכל השאר.

נטוורקינג זה שילוב של עבודת צוות ועזרה לזולת בקריירה שלו, המבוססים על רגשות בסיסיים של סימפטיה והערכה בין אנשים. כל סיוע שאדם אחד מעניק לאדם אחר בקריירה שלו בצורה של מידע, המלצה, טיפ או הפניה יכול להיחשב כנטוורקינג. פעמים רבות, הסיוע הזה מגיע מאנשים שההיכרות עמם אקראית ומצומצמת, ועם זאת – רוב ההזדמנויות הטובות בקריירות של אנשים מגיעות בדיוק בדרך הזו.

רוב האנשים שמוצאים משרות איכותיות לא מוצאים אותן באתרי הדרושים. העולם השתנה, ורוב המשרות הטובות פשוט לא מאוישות בצורה הזו. נטוורקינג היא הדרך הטובה ביותר, וישנן עוד דרכים – רשתות חברתיות, השמה, ירידים, כנסים או פניה ישירה למעסיקים.

בסדנא הזו לומדים המשתתפים איך לסגל מיומנות נטוורקינג ופעולה בערוצים נוספים. אל דאגה! נטוורקינג זה ממש לא מה שרוב האנשים חושבים. אחרי הסדנא הזו מגלים שכל אחד, כולל ביישנים, יכול לעשות את זה כמו שצריך:

  • תרגול משפטי מפתח לכל מצב חיים רלוונטי לנטוורקינג
  • הבנת חוקי המדיומים השונים – מייל, טלפון, פגישה ועוד
  • גיבוש הצגה עצמית מוצלחת, וללא פדיחות
  • איך למצות את שבע התועלות שאפשר לקבל מנטוורקינג
  • איך להמנע מעשר הטעויות שכמעט כולם עושים בנטוורקינג
  • תרגול מצבים שונים של נטוורקינג ובקשות מאנשים

בונים תכנית נטוורקינג אישית למחר בבוקר, ומרגישים עם העניין פחות רתיעה, ויותר הנאה. למסיימי הסדנא יהיה קל יותר להציג את עצמם, ולגרום לאחרים להבין מהו הערך שהם מסוגלים לתת. הם יבינו כיצד לשלב בשיחת נטוורקינג מסרים שיוכלו לעבור הלאה למעסיקים פוטנציאליים ולרצות אותם אפילו יותר ממועמדים מתחרים, שנראים כמועדפים במבט ראשון.

הם יופתעו לגלות כיצד כמה משפטים מדויקים ונכונים, יוצרים אצלם ואצל אנשים אחרים תחושה שונה לגמרי.