אודות

Decide המרכז לפיתוח קריירה, מתמחה למעלה מ-10 שנים בסדנאות ובתהליכי יעוץ בנושאי קריירה – לימודים ותעסוקה.
צעירים

לעזור לצעירים בישראל להצליח זו המומחיות שלנו

השירות הראשון שהציעה iDecide עם הקמתה ב-2006 היה הסדנא למציאת כיוון מקצועי לצעירים. מאז עזרנו לאלפי צעירים למצוא את הצעד הבא שלהם, והפכנו לחברה המומחית בישראל בפיתוח קריירה לצעירים.

אנחנו מכירים באופן אינטימי את כל אוכלוסיות הצעירים בישראל – ותיקים ועולים, חילונים ודתיים, יהודים וערבים, ‘מיינסטרים’ או מרקע מוחלש, מאילת ועד מטולה. ייעצנו להם באופן פרטני והעברנו להם סדנאות עד להתגברות על כל החסמים בדרך להנאה, סיפוק ופרנסה טובה.
אותם אלפי בוגרים שהשתלבו במוסדות להשכלה גבוהה ובשוק העבודה, לאחר שקיבלו חיזוק, דחיפה והכוונה למיצוי הפוטנציאל האישי והאמונה ביכולתם – הם השגרירים המעידים על השפעת הפעילויות.
בתוך כך, סייענו לעשרות מרכזי צעירים להגשים יעדים ארגוניים-חברתיים ולשפר את המדדים ברשות שהחליטה לתמוך בצעירים המקומיים.

חלוצה עולמית בפיתוח מתודולוגיה לצעירים

המתודולוגיות שפותחו על ידי iDecide הוצגו בכנסים עולמיים של IAEVG (הארגון הבינלאומי להכוונה חינוכית ותעסוקתית) בגרמניה ובדרום אפריקה.
במשך השנים פיתחנו ושיפרנו הן מודלים כוללים ייעוציים וסדנאיים, שמטרתם להעניק פתרון מקיף להתלבטויות של צעירים, והן כלים פרטניים כגון קלפים ושאלונים מקוריים.
לאחרונה הוצאנו לאור חידוש עולמי – מתודולוגיה המאפשרת לצעירים לבדוק התאמה לתחום לימודי ומקצועי לא רק תיאורטית, אלא דרך התנסות חוויתית במשימות אמיתיות ועיבוד ההתנסות לאחר מכן, על מנת להגיע למסקנות.
המתודולוגיה עובדת על מרבית התחומים המבוקשים כגון הנדסות, כלכלה, ניהול, משפטים, פסיכולוגיה, תקשורת, עיצוב ועוד – על כל סוגיהם ותת-העיסוקים בתוכם.

מודל הייעוץ לצעירים

הייעוץ כולל את כל הכלים שנדרשים לצעיר כדי להגיע להחלטה לגבי עתידו:

עוד כמה דברים שחשוב לדעת

אנחנו מודדים את איכות השירות מאז שהתחלנו לפעול ב-2006, ומקפידים על הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר מבחינת הנחיה, כלים, והחשוב ביותר – השגת תוצאות עבור הנועצים ועבור משתתפי הסדנאות וההרצאות שלנו. אתם מוזמנים לקרוא את ההמלצות להלן.

לקוחות לדוגמה
מרכז כיוונים אשדוד מרכז כיוונים להצלחה בת ים מרכז צעירים אילת מרכז צעירים בני שמעון מרכז צעירים הגליל העליון מרכז צעירים הגליל התחתון מרכז צעירים חוף אשקלון מרכז צעירים טבריה מרכז צעירים נהריה מרכז צעירים נחל שורק מרכז צעירים עמק המעיינות מרכז צעירים עמק חפר מרכז צעירים עפולה
המלצות
נעמי פינק
מנכ"ל קרן גרוס לקידום חיילים משוחררים

קרן גרוס עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם iDecide מאז שנת 2007. הקרן בחרה להתקשר עם גוף זה להעברת סדנאות בתחום בחירת מקצוע/תחום לימוד והכנה לעולם העבודה לחיילים לקראת שחרור ומיד לאחר שחרור בערי הפריפריה.

החברה העבירה עבורנו בעזרת הצוות המיומן סדנאות בעשרות ערים בפריסה ארצית מצפון ועד דרום. שביעות רצוננו מסדנאות אלה רבה וכך גם המשוב שאנו מקבלים הן מהרכזים המארגנים סדנאות אלה והן של המשתתפים עצמם. תחושתנו היא שנעים ונח לעבוד עמם, הם קשובים ופתוחים לשינויים, עדכונים, תוספות ומעוניינים מאוד לעשות את ההתאמות הנדרשות. בטוחני שכל גוף שיבחר לעבוד עם iDecide בתחום הכוונה מקצועית והכנה לעולם העבודה יהנה משרות מקצועי, אמין וקשוב.

 
מנכ"ל קרן גרוס לקידום חיילים משוחררים
שימרית פדידה
רכזת תחום השכלה גבוהה -מרכז צעירים מעלות תרשיחא

בחודש פברואר 2018 התקיימה אצלנו סדנה חדשנית במיוחד למציאת כיוון לימודים. סדנה בסדר גודל כזה היא לא פחות מ-"סטארט אפ", עם כלים ייחודים למציאת כיוון.

אני רוצה להודות לחברת iDecide על סדנה מוצלחת ביותר, ועל כך שנפלה בחלקנו הזכות לעזור יחד לצעירים לבחור בעתיד טוב יותר!

המשך שיתוף פעולה פורה!

רכזת תחום השכלה גבוהה -מרכז צעירים מעלות תרשיחא
חיים אבקסיס
בעבר מנהל תחום התעסוקה במרכזי הצעירים

בסדנא של יומיים, הצעירים יוצאים עם תובנות ברורות להמשך התהליך של בניית תוכנית אישית בפיתוח הקריירה, הן בצד ההשכלתי והן בהיבט התעסוקתי.

מהנוכחות שלי במספר סדנאות ראיתי צעירים שמגיעים מבולבלים, וראיתי אותם יוצאים בתום היומיים עם התמקדות ומיקוד בתחומים אחדים - תהליך שלעיתים לנו במרכזים לוקח חודשים לעשות עם הצעירים, וכאן ביומיים אנחנו מצליחים להתקדם איתם לקבל החלטות משמעותיות.

אין לנו ספק ארצי כדוגמת iDecide שמגיע לכל המרכזים שלנו ונותן את המענה. יתרה מזו, כל המרכזים מדווחים לי על מקצועיות של הצוות, אדיבות ושירות מהמעלה הראשונה. אני ממליץ בחום לבחון הפעלת פרויקטים משותפים עם iDecide.

בעבר מנהל תחום התעסוקה במרכזי הצעירים
חן גבע ומיכל יצחקי
רכזת הישגים ורכזת חיילים משוחררים, מרכז צעירים "כיוונים להצלחה" בת ים

תכני הסדנה התמקדו במגוון רחב של מקצועות ואפשרו למשתתפים לחוות את סביבת העבודה והעשייה המאפיינת מקצועות אלו. התכנים הועברו בצורה מקצועית ונעימה. ממשובים שקיבלנו מהמשתתפים, עולה כי הם חשו שקיבלו בסדנה ידע חדש לגבי המקצועות וכלים לגבי בחירת התחום, הביעו שביעות רצון גדולה מההתנסות החוויתית אשר אפשרה להם ללמוד על עצמם, ויצאו בתחושה של מוטיבציה להתפתחות אישית ופתיחות לגבי מקצועות שלא הכירו. כמו כן עולה כי המנחה גילה בקיאות וידע רב בתחומי הלימוד שהוצגו וכי הנושאים הועברו על ידו בצורה מקצועית ומעניינת המאפשרת דיון פתוח בין המשתתפים. ברצוננו להודות למנחה, יובל שפיר ולחברת iDecide על הסדנה המצוינת בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה בעתיד. המון תודה והערכה.

רכזת הישגים ורכזת חיילים משוחררים, מרכז צעירים "כיוונים להצלחה" בת ים
ניצן פורת גוטוירץ
בעבר רכזת תחום השכלה גבוהה, מרכז סטארט אפ באר שבע

ההחלטה לגבי תחום לימודים הינה רבת משמעויות ולעיתים רבות מלווה בתחושת בלבול רב. אנשים רבים ובעיקר חיילים משוחררים ניצבים בפני החלטה זו ומחפשים מענה  בכיוונים רבים.

חברת איי דיסייד עובדת איתנו מזה כמה שנים על מנת לתת כלים פרקטיים לצעירי הסטארט אפ לגבי בחירת כיוון לימודי ותעסוקתי. הסדנאות תורמות רבות להעצמת הצעירים ומקבלות משובים חיוביים.

העבודה מול החברה נעשית בצורה רצינית ומקצועית. יובל והצוות זמינים לשאלות מגוונות, וכמו כן תמיד נכונים להציע רעיונות לשיפור השירות. הצוות הצעיר והמקצועי מתאים עצמו לכל סוגי האוכלוסיות הנמצאות אצלנו, דבר הנוסך ביטחון רב בצעירים ותחושת מקצועיות רבה.

הסדנאות של אי דיסייד עושות להן שם בכל רחבי הארץ!

בעבר רכזת תחום השכלה גבוהה, מרכז סטארט אפ באר שבע
אירה כסלמן-פלדמן
(בעבר) רכזת השכלה גבוהה, מרכז כיוונים אשדוד

מרכז צעירים "כיוונים" באשדוד עובד בשיתוף פעולה פורה ועקבי עם iDecide. במהלך השנים האחרונות קיימנו סדנאות בתדירות של אחד לחודש וחצי, ונתנו שירות למאות חיילים משוחרררים ובנות שירות בצומת דרכים לגבי עתידם המקצועי והלימודי.

iDecide הם פרטנרים אמינים, מקצועים וקשובים. הכלים שבהם משתמשת החברת הם מהמעודכנים בשוק. התהליך הוא מעמיק, ממצה ואישי. המשובים ושביעות הרצון של המשתתפים מראים על סדנא ייחודית ואיכותית. ליוויתי מקרוב את הסדנאות, והתרשמתי באופן אישי ממבנה הסדנא, מתכניה ומרמת ההנחייה.

אני ממליצה בחום רב על החברה ועל שירותיה ומאחלת להם שגשוג עסקי,הצלחה רבה והמשך שיתוף פעולה פורה.

(בעבר) רכזת השכלה גבוהה, מרכז כיוונים אשדוד
ארז בלנאו
בעבר רכז תחום השכלה, מרכז צעירים "החממה" פ"ת

ניתן היה להתרשם כי הסדנא מקדמת את הצעירים צעד משמעותי לקראת בחירת מקצוע והגשמה עצמית.יש לציין לטובה גם את הרמה המקצועית הגבוהה של התכנים והכלים שהועברו, וגם את רמת ההנחיה והמתודולוגיה.

שביעות רצון המשתתפים באה לידי ביטוי גם במשובים בכתב וגם בע"פ. נראה כי המודל של עבודה קבוצתית מרוכזת במשך יומיים, מוכיח עצמו כטכניקה יוצאת דופן להעצמה, ללמידה, לשינוי עמדות ולהעלאת המוטיבציה בקרב המשתתפים.

על כן, אני ממליץ בחום על הסדנא של iDecide.

בעבר רכז תחום השכלה, מרכז צעירים "החממה" פ"ת
סדנאות ואירועים
וובינר / הרצאה

איך עושים את הדברים נכון כדי להצליח ביום שאחרי הלימודים, ולהשתלב מעולה בשוק העבודה?

וובינר / הרצאה

הילדים בתחילת דרכם המקצועית וההורים בסטרס? ההרצאה תלמד אתכם מה באמת מחכה לילדים שלכם בשוק…

סדנא קצרה

הסדנא שהופכת תסכול ובזבוז זמן באתרי דרושים למקצוענות וניהול עצמי חכם במציאת עבודה

סדנא קצרה

הגישה המהפכנית ליצירת יותר פוטנציאל הצלחה עם פחות תכנון ויותר יצירתיות, מעוף וחיבור למיזם

סדנא קצרה

לבנות מאגר מסרים שמדגימים התאמה למשרה, לתקשר נכון בתכנים ובשפת הגוף עם המראיינים, ולתרגל את…

סדנא קצרה

מטוב למצויין - הסדנא לעיצוב קורות חיים שצועקים תוך שש שניות: 'אני האדם שחיפשתם'. השילוב…

סדנא קצרה

להפוך להיות אדם שמקבל ומעביר לאחרים הרבה יותר הזדמנויות, שקהילה גדולה של אנשים מסמפטת ומעריכה…

וובינר / הרצאה

איך הופכים להיות מועמדים מובילים למשרות איכותיות ומבוקשות? שיטה מוכחת שפועלת בכל שלבי המיון ומשיגה…

וובינר / הרצאה

איך לחשוב על רעיונות להכנסה נוספת, גם אם אינכם יזמים וגם ללא עודף זמן וכסף

וובינר / הרצאה

ללכת על מה שמתחשק באמת, או על מה שנכון וכדאי? החברה שלנו שולחת מסרים כפולים.…

וובינר / הרצאה

ההרצאה שעושה סדר בכל השמועות ומחברת את המגמות החשובות באמת מאחורי הקלעים של עולם העבודה…

כלים

הספר המקיף בישראל על לימודים ותחומי תעסוקה, אידיאלי הן למתלבטים לגבי לימודים וכיוון מקצועי, והן…

סדנת עומק

המשתתפים בונים חזון מחודש ותכנית פעולה לצעד הבא בקריירה

סדנת עומק

הסדנא המובילה, המצליחה והמוערכת בארץ לבחירת כיוון לימודי מאז 2006

פרטני

'יועץ עד הבית' - יועץ תעסוקתי מקצועי יגיע אליכם באופן תדיר, לסייע לצעירים (ולעוד אוכלוסיות…